Development (trunk) - en to es_ES translation catalogue (11 entries)

en: Add New Category
es_ES: Adicionar Nova Categoria

en: Category
es_ES: Categoría:

en: Edit Category
es_ES: Modificar Categoría

en: Height
es_ES: Largo:

en: New Category Name
es_ES: Novo Nome da Categoria

en: Parent Category
es_ES: Categoria Parente

en: Parent Category:
es_ES: Categoria Parente:

en: Pause
es_ES: Parar:

en: Read More
es_ES: Lea más

en: Title
es_ES: Titulo:

en: Update Category
es_ES: Atualizar Categoria
