Development (trunk) - en to pl_PL translation catalogue (14 entries)

en: Add New Category
pl_PL: Dodaj nową kategorię

en: Category
pl_PL: Kategoria:

en: Display Category
pl_PL: Wyświetlić kategorię?

en: Display Date
pl_PL: Wyświetl datę wpisu

en: Edit Category
pl_PL: Edytuj kategorię

en: Height
pl_PL: wysokość:

en: New Category Name
pl_PL: Nazwa nowej kategorii

en: Parent Category
pl_PL: Kategoria nadrzędna

en: Parent Category:
pl_PL: Kategoria nadrzędna

en: Pause
pl_PL: Wstrzymaj:

en: Read More
pl_PL: Czytaj więcej

en: Speed
pl_PL: Prędkość obrotowa:

en: Title
pl_PL: Tytuł:

en: Update Category
pl_PL: Uaktualnij kategorię
